טיפולי כוליות

שאלות ותשובות על טיפולי כוליות

כמה טיפולי כוליות  צריך?

–  אי אפשר לדעת. אתם קובעים את הזמן לפי המטרות שלכם. אני ואתה עוקבים ביחד אחרי ההתקדמות שלך. כשמגיעים למטרה הטיפול מתחיל את סיומו בצורה מדורגת ומבוקרת.

למה אי אפשר לדעת מראש כמה טיפולים?

– אי אפשר לדעת מראש כמה טראומות יש לכם, כמה הן עמוקות, האם אפשר להוציא אותן בקלות, האם יש טראומות הקשורות אליהן מגלגולים קודמים, ואיך אתם מגיבים לטיפול.

למי לא מתאים הטיפול?

– הטיפול אינו מתאים לאנשים הלוקחים תרופות פסיכיאטריות או סמים, בהם אני מטפלת בעיקר בהילינג אך לא מבצעת להם ניתוחים אנרגטיים.

האם אפשר בנוסף לטיפולי כוליות ללכת למטפל נוסף?

– אפשר לניתן לשלב עם טיפול אחר, למעט טיפול אנרגטי (הכולל הילינג, רייקי וכדומה) וזאת מכיוון שהניתוחים האנרגטיים יוצרים שינויים אנרגטיים שיבשו את עבודת המטפל הנוסף.

האם אפשר ללכת יחד עם טיפולי כוליות לפסיכולוג?

– אין שום בעיה, הרבה מטופלים שלי עשו זאת בהתחלה. חשוב לוודא שהפסיכולוג פתוח לרעיון ומסכים. מניסיוני רוב הפסיכולוגים היו פתוחים והסכימו לשלב את שני הטיפולים.

האם כל המטופלים מצליחים תמיד בטיפולים?

–לא, יש סוגי אנשים שהטיפולי כוליות לא עוזרים להם, הם נושרים די מהר מהטיפולים.
סוג אחד– הרוצים תוצאות מידיות, אין להם סבלנות לעבור תהליכים, הם באים עם תחושה שהכול מגיע אינסטנט. החשיבה שלהם לא השתנתה מרפואה הקונבנציונלית, באים לרופא לקחת כדור וצ'יק צ'ק נגמר הכאב והכול מסתדר.
סוג שני – אנשים שהם פריקים של שליטה, הם חושבים שהכול הם "יודעים", במקום ללמוד הם עסוקים בלשלוט בטיפול ולתת הוראות למטפל. אלו הם אנשים הזקוקים לשליטה והמחשבה שהם יתמסרו לטיפול מאד מפחידה אותם.
סוג שלישי – אנשים המפחדים משינוי אמיתי. הם יכולים להצהיר שהם רוצה שינוי, אך האמת שלהם היא לשמר בכל הכוח את המצב הקיים גם כשלא טוב להם בחיים. אלה אנשים הנמצאים בהכחשה גדולה למצבם.
סוג רביעי – אדם המקורב מאד למטופל כמו חבר/ה בעל/ אישה אם/אב וכדומה אדם  המפחד מהשינוי שחל אצל חברו, בנו, אישתו וכדומה. הם הלוחשים השקטים נגד הטיפול. קשה ביותר לעמוד מול אדם שכל הזמן אומר "אל תלך לטיפול ….." היו מקרים מאד קשים בנושא שלמטופלים היה מאד טוב להגיע אך לסביבה היה קשה עם השינויים שחלים בהם.
סוג חמישי – אנשים המגיעים לטיפול פאסיביים ומחכים שהכול ייעשה עבורם. הם אינם עושים עבודה בבית, אינם מתמידים בטיפולים, גם שהם מתקדמים לאט לאט הם מרבים להתלונן: "שום דבר לא יעזור לי, הייתי אצל הרבה מטפלים אך אף אחד לא יכול לעזור לי".

מי האנשים שהכי מתאימים לטיפולי כוליות ומפיקים מהם הכי תועלת?

– כל אדם הרוצה באמת לחולל שינוי אמיתי בחייו. הטיפול מתאים לכל אחד הרוצה ליצור פריצת דרך משמעותית ושמוכן להיפרד מהטראומות שחוסמות אותו. כל מי שרוצה להגדיל את המודעות העצמית שלו ולעלות את הרמה הרוחנית. כל אדם שבאמת רוצה לקצר תהליכים, מוכן להיפרד מהעצב ולהתחבר לשמחה ואהבה בחייו.

איזה אנשים מגיעים לטיפולי כוליות?

– מגיעים אלי לטיפול מכל שכבות האוכלוסייה אנשים הרוצים להתפתח מגיל 21 ומעלה. המטופלים שלי הם מקשת רחבה של מקצועות: פסיכולוגים, פסיכיאטרים, רופאים, עורכי דין, פרופסורים באוניברסיטה, מטפלים אלטרנטיביים, אנשי עסקים, אנשי חינוך, אמנים, מוזיקאים ועוד.

למה הטיפולים שלך מוגדרים כטיפולים שמאנים?

– כי רק שמאנים אמיתיים, לא כאלה שלמדו טכניקות של שמאנים או למדו טקסים של שמאנים, אלא שמאנים שנשמותיהם בחרו לבוא לעזור לבני האדם הם ורק הם יכולים להכנס לכל הוויה שהם בוחרים להיכנס אליה, הם יכולים לדבר ולהיות בקשר ולהתחבר עם כל הוויה בכדור הארץ מחוצה לו ישויות מעולמות אחרים. השאמן יכול להתחבר בקלות עם כל מהות ולטפל בה. וזה מה שקורה בחדר טיפולים בזמן הניתוח האנרגטי, אני חודרת לתוך התסריט הטראומתי של המטופל דרך ההוויה שלו וחווה אותנ בעצמי.

האם הניתוח האנרגטי כואב?

– כן, כשהחסימה עולה ( תלמידים ותיקים מזהים מראש שיש להם חסימה, לפי הכאב מאד ספציפי שמופיע אצלם בגוף. ) כאשר אני לוחצת על החסימה  זה כואב לדקה אחת ולא יותר, כאשר אני מוציאה את החסימה הכאב נעלם. יכול להיות שהמקום יישאר רגיש או יוותר כתם אדום ליום יומיים מהלחיצה באותו איזור של החסימה.

מה הן הריאקציות הנפוצות אחרי הניתוחים האנרגטיים?

– הריאקציות משתנות מאדם לאדם ומניתוח לניתוח, האופייניות: –  עייפות חזקה, שינה מרובה, רגישות גבוה, התכנסות פנימה ורצון להיות עם עצמי, חוסר סבלנות, פגיעות, קושי להיות במקומות שיש הרבה אנשים, כמו מסיבות ואירועים חברתיים.
ריאקציות נדירות יותר הן: בכי, עצב, כעסים, כאבי בטן הקאות.

מה הן הריאקציות ההפוכות?

– קורה שפתאום אחרי הניתוחים האנרגטיים אנשים מרגישים שחרור של עוצמה גדולה, הרבה אנרגיה בגוף, מיניות חזקה, אושר שמחה גדולה.

כמה זמן נמשכות הראקציות?

– הריאקציות נמשכות עד שבוע. אך לא במשך כל השבוע יש את הריאקציות. ייתכן והן יופיעו ביום השלישי או הרביעי אחרי הטיפול כשהמטופל כבר שכח בכלל שהיה בטיפול.

האם כולם מרגישים ריאקציות?

– לא. יש אנשים שלא מרגישים שום ריאקציה. יש ניתוחים שיש להם ריאקציות חזקות ויש ניתוחים שלא מרגישים שום ריאקציה אי אפשר לדעת מראש איך המטופל יגיב לטיפול הספציפי.

למה יש ריאקציות אחרי הניתוחים האנרגטיים?

– שמוצאים חסימה אנרגטית עמוקה בצ'אקרה. זה כמו להוציא סלע גדול שהיה מונח בתוך נחל זורם. קודם לכן, המים ידעו איך לנווט את הזרימה מסביב לאבן. פתאום שהוציאו את הסלע, על המים למצוא את הנתיב שלהם מחדש. כך קורה לאנרגיה אחרי שנים רבות של זרימה אנרגטית במסלול קבוע. אחרי הניתוח האנרגטי היא מנווטת את עצמה מחדש.

מה מרגישים אחרי כמה טיפולי כוליות?

– מרגישים שפתאום אנחנו מתנהגים אחרת, בדרך פשוטה וטבעית ובלי לחשוב על זה בכלל. הרבה מטופלים בכלל שוכחים את הניתוחים האנרגטיים ששינו אותם. למשל אנשים שהיו חסומים מאד בגרון והיה קשה להם לדבר, פתאום הם נהפכים לאנשים חופשיים מאד בשיחה, הם ממש לא מכירים את עצמם.

תוך כמה זמן מתחילים לראות שינוי?

– בדרך כלל תוך שלושה עד ארבעה חודשים מתחילים לראות שינוי בהתנהגות או בהרגשה.

למה טיפולי כוליות הם טיפולים קראמתיים?

– פירוש המילה קארמה זה סיבה תוצאה. לכל מה שאנו עושים יש תוצאה טובה או רעה. בקבלה קוראים לזה תיקון, מה שהאדם קלקל עליו לתקן. לכן המקובלים עסוקים בתיקוני הנפש. בטיפולי כוליות עוסקים בתיקון הקראמתי של המטופל.

לא ברור לי איך את מטפלת בקארמה שלי?

– כמעט תמיד מתחילים לנקות את הטראומות מהחיים האלה. מי שמעוניין מתחיל לנקות טראומות עמוקות מגלגולים קודמים. הרבה פעמים אנשים שקוראים לזה האופי שלי ( צורות התנהגויות שלא משרתות אותי להיפך מפריעות לי בתפקודים ). כשמתחילים לנקות שכבות רבות של גלגולים הקארמה מתחילה להיות בהירה, היא מתחילה להשתנות, וכך כל מה שקורה לאדם משתנה והחיים נפתחים לו. מאדם אטום חסר רגישות יוצא אדם רגיש. מאדם חסר כל יצירתיות יוצא אדם יצירתי מאד, מאדם לא חברותי יוצא אדם חברותי מאד. מאדם מפוחד וחרד יוצא אדם בטוח בעצמו וכן הלאה.

האם כל אחד יכול לעבור טיפולי כוליות טיפולי קארמה?

– ממש לא, בשביל להיכנס בסבך הקארמה של המטופל, המטופל חייב להיות תלמיד שמחויב לעצמו, עליו להיות אדם שהחליט להתמסר ורואה את לימודי המודעות העצמית וההתפתחות הרוחנית כדרך חיים.

כמה טיפולים את יכולה לעשות ביום?

– מעט מאד כי הניתוח האנרגטי הוא טיפול שמאני הדורש ממני כמויות עצומות של אנרגיה על מנת להיכנס לטראומה של האדם ולפרקה דרכי. לכן כל מטופל שאני מטפלת בו, זו מתנה גדולה עבורו, ואני יכולה לקבל רק מספר מצומצם של מטופלים.

מה קורה לך בזמן הניתוחים האנרגטיים?

– אני חווה למספר דקות כמויות עצומות של אהבה, שרק דרכה נותנים לי להיכנס לנשמת האדם ולטפל בטראומה שלו, אם אין כמויות כאלה של אהבה, לא נותנים להיכנס לנבכי נשמתו של המטופל. אם אין אהבה אבסולוטית אפשר לחולל נזקים. באותן רגעים המטופל חווה כמויות עצומות של אהבה ממני (זה לא קשור לאהבה בין גבר ואישה  זה יותר דומה לאהבה בין אם לילד אך הרבה יותר חזק.) אחר כך אני חווה ביחד בו זמנית, גם את הטראומה מעברו של המטופל, וגם את המטופל עכשיו ברגע זה. יכול להיות שיצא מגרוני שיעול ,כאב צעקה, בכי, מחוויית הטראומה של המטופל שאני חווה. (דומה למסע אחורה בזמן) המטופל גם מתחיל להשתעל שיעול מאד עמוק ואחרי דקה זה עובר.

מה קורה לך אחרי הניתוחים האנרגטיים?

– לוקח לי זמן להתאושש ולדבר כדי לצאת מנשמת מהמטופל ומכאב הטראומה שלו ולחזור לעצמי. (זו הסיבה שהרבה פעמים אני נשמעת בטלפון מוזר). יש טראומות כל כך קשות שאני מוציאה, שמייד אחרי הטיפול  אני חייבת לישון.

מה קורה למטופל מעבר לטיפולי כוליות?

– כל מטופל אינו מטופל רק בזמן הטיפול שהוא בא אלי, כל מטופל שמטופל אצלי נמצא תחת מטריה אנרגטית, אני שולחת לו הילינג ואנרגיית ריפוי במשך כל השבוע.

מי קובע מה יהיה סוג הטיפול למפגש?

– גם אני וגם המטופל מתמסרים לתהליכים שקורים בחדר. הקובעים האמתיים הם אך ורק המורים הרוחניים של האדם שמגיע לטיפול. לפעמים אני חושבת שיהיה ניתוח אנרגטי אך האדם עוד לא בשל להוציא את החסימה ואין ניתוח אנרגטי ולפעמים הפוך.

האם את מתקשרת בזמן הטיפוליים?

–  כן לפעמים זה קורה. אני מתקשרת הורים או קרובים שנפטרו או את המורים הרוחניים של המטופלים. אם זה קורה בזמן הטיפול בלי שהמטופל ביקש, היקום שלח לו מתנה ואני לא לוקחת כסף נוסף על התקשור.

האם צריך להאמין בשיטה כדי שהטיפולי כוליות יצליחו?

– לא, שיטת הטיפול והניתוחים האנרגטיים עוזרים לכל אחד שבאמת מוכן לשינוי, ללא שום קשר לאמונה. זה פשוט עובד

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן