טיפולי כוליות

סיפורו של ערן

ערן. א – רשמים מהטיפולים והלימודים אצל עדנה טופר

לכל מאן דבעי,

ברצוני להביע את תודתי העמוקה למתקשרת ומטפלת עדנה טופר אשר ליוותה אותי תקופה ארוכה מאד (במשך שנתיים), את התרומה אשר תרמה לי אין לתאר במילים.

את עדנה פגשתי כמובן ביד המקרה (כמובן שאין כזה דבר). לאחר זמן מה החלטתי שכדאי להיפגש עמה לצורך טיפול בכדי להעמיק את התפתחותי. לא הייתה שום בעיה בריאותית או נפשית מיוחדת אבל הרגשתי שלא צריך "בעיה מיוחדת" בכדי לגשת למטפל. פגישה אחר פגישה התגלו השכבות, הבעיות הנסתרות, הפחדים, המניעים, הדפוסים ויחד עם זאת גם ההבנות והשיעורים הנוגעים להם.

בעזרתה של עדנה גם השיעורים הכי קשים וגם ההבנות והעובדות שלא תמיד אתה רוצה לשמוע נעשים בהירים וברורים, נוכחות של מורה זה כמו ללכת עם מראה צמודה, לא תמיד מה שאתה רואה מוצא חן בעיניך אבל זו תמיד התמונה הנכונה.

הניתוחים האנרגטיים שעדנה טופר מבצעת הם לפי דעתי הטיפול החזק, המהיר והיעיל ביותר שאני מכיר ואני מכיר המון! למדתי סוגי טיפול שונים, עברתי סדנאות, חוגים רוחניים, תרגולים וכו'. שום דבר אינו מתקרב להשפעה שיש לניתוח אנרגטי. זה כמו קפיצת דרך ממדרגה למדרגה במקום זחילה אינדיאנית.

אחד הדברים המטעים בדבר הוא שאת ההשפעות לא מרגישים ב"בום", אבל פתאום אחרי כמה זמן אתה שם לב שהשתנת ולא הרגשת אפילו, הכל נראה לך טבעי ללא שום מאמץ!

אין הדבר רלוונטי אם אתה מתעניין ברוחניות או לא, אם אתה עושה מדיטציה כל יום 3 שעות או שאתה המתהולל הכי גדול בעיר. הטיפולים עובדים וזה בדוק. למי שעושה את השיקול הכלכלי אין זה אפילו שיקול מנקודת ההשקפה שלי, ההשקעה הבטוחה והנכונה ביותר היא אנחנו עצמנו ולא שום דבר אחר, לא אוטו לא בגד לא דיסק ולא נעליים, עדיף לחיות בצריף ולקום עם חיוך בבוקר מאשר להתעורר בוילה ולהרגיש שלא בא לך לחיות.

כשהייתי אצל עדנה בתקשור נוכחתי לדעת שהיא ממש מתקשרת טובה. היא תקשרה לי את המדריך הרוחני שלי שעזר לי ותמך בי עם מסרים מרגיעים ומחזקים. יצאתי מהתקשור ממש מרומם עם הרבה תובנות ותקווה לעתיד. אין ספק שעדנה היא מתקשרת מומלצת.

לסיכום אני רוצה להודות לעדנה טופר, OM SHAKTI המורה הנפלאה ביותר שהכרתי ללא עזרתך מי יודע מה היה עולה בגורלי (כמובן שהקארמה דאגה שניפגש) כל פעם שאני מרגיש גל של שמחה או אהבה אני יודע שזה בזכותך, ההדרכה, ההבנה והפשטות שיש לך לא יסולאו בפז.

בשמחה ובאהבה,

ערן א .

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן