טיפולי כוליות

סיפורו של אייל

מכתב תגובה על ניתוחים אנרגטיים
מקובל לחשוב שמוח האדם מבצע את כל התהליכים המחשבתיים והרגשיים, כלומר אנו קולטים מידע באמצעות חמשת החושים, מידע זה נשלח למוח באמצעות מערכת העצבים והמוח מעבד את המידע כמו מחשב מתוחכם. בתפיסה זו הדגש הוא על האמצעים הפיזיים המשמשים לקליטה העברה ועיבוד המידע.
אולם קיימת תפיסה רחבה יותר על פיה קיים גוף אנרגטי ובו מרכזים וצינורות אנרגטיים העובדים בתיאום עם איברים בגוף הפיזי. בעוד הגוף הפיזי נוצר בתחילת גלגול ונכחד בסופו, עובר הגוף האנרגטי מגלגול לגלגול ואוגר בתוכו את כל הרשמים מהגלגולים השונים.

אחד מהרשמים הנפוצים הנאגרים בגוף האנרגטי הינה טראומה של מאורע זה או אחר שהנשמה עברה במהלך אחד הגלגולים. טראומה זו יכולה ליצור חסימה בגוף האנרגטי.
כאשר אדם נולד עם חסימה בנקודה מסוימת בגוף האנרגטי הוא בדרך כלל איננו מודע לחסימה זו מפני שהוא מזהה את דרכי החישה עם איברי החישה. בד"כ אדם אינו מרגיש מרכז אנרגטי (צ'אקרה) זה או אחר מפני הוא חסום.
האם ניתן להסביר לעיוור מלידה את תחושת הראיה מלבד לומר לו אנו פשוט חשים את מקומם של עצמים.

באמצעות ניתוח אנרגטי ניתן לפתוח חסימות במערכת הצ'אקרות בגוף האנרגטי ולאפשר זרימת אנרגיה גדולה יותר. אנרגיה קשורה קשר הדוק עם המונחים: תחושה, מידע, ידע ותובנה כפי שהתברר לי במהלך סדרה של ניתוחים להסרת חסימות אנרגטיות ואתאר חלק מהן:

1. חסימה בצ'אקרת הלב – לאחר פתיחת החסימה פתאום הבנתי שאנשים יכולים להתחבר באופן אנרגטי דרך החזה. פתאום במקום לחשוב ולנתח אתה יכול פשוט לתפוס ללא כל תהליך לוגי שאתה חלק מרקמה חיה שעובדת באופן הרמוני ללא כל תאום יזום, ללא כל תהליך רציונלי.
קוראים לזה "אהבה" אך אין כאן כוונה לשום דבר רגשי. זו לא האהבה שאנשים מדברים עליה, כי אנשים מבלבלים בין אהבה שמרגישים לבין אהבה שחשים. הרגשה היא תוצאה של עיבוד נתונים של מערכת החישה ואני מתכוון לתחושות ברורות שאינן ניתנות להכחשה וסילוף. אהבה לכל אחד בסביבה, מן סוג של חיבור שאינו ניתן לערעור! לפני הניתוח הרגשתי אהבה, אך יכלתי לנתח אותה ע"י השכל. סוג חדש זה של אהבה אותה אני חש, כביכול אוביקטיבי ביחס לשכל, כי אני לא יכול לנתחו עם השכל. הוא פשוט קיים !!! אני חש אותו ולא מרגיש אותו. אני לא מנתח אותו הוא זורם באופן מוחלט.

2 .חסימה בצ'אקרת הגרון- לאחר פתיחת החסימה אמרתי מספר משפטים. מייד לאחר מכן שאלתי את עצמי בתמיהה: מה אמרתי? איך זה יכול להיות שאמרתי את אותם משפטים אף פעם אינני מתבטא כך. לא שאמרתי משהו נורא, להפך, הרשיתי לעצמי לאמר משהו ישירות בפנים. ואז הבנתי מה זה אומר= שאין חסימה בגרון, שאני יכול לדבר ביתר חופשיות שאני לא חסום מלהגיד דברים שקודם לא נתתי לעצמי לאמר. עכשיו אני פשוט יכול להגיד באופן ישיר ומתלווה לזה תחושה של גאווה.

תארו לעצמכם שילוב של צ'אקרת הלב והגרון כאשר אינן חסומות. אדם יכול לומר דברים מהלב בקלות ובאופן גאה עם חיוך! הוא לא רק פתוח לאהבה מן האנשים- הוא גם משדר אותה אליהם!

3. חסימה בצ'אקרת המין- האמת היא שפה אין יותר מדי מה להגיד. מי שלא חווה פתיחת חסימות בצ'אקרת המין פשוט מפסיד תחושות שלמות ומלאות במובן הפיזי של תכנים וזרימה באיברי המין. תחושות של חדווה במובן הפיסי. מן סוג של שחרור שמאפשר למערכת המין לעבוד ללא שם עזרה של חלק אחר של הגוף (כמו הראש למשל).

אברי המין הופכים למערכת אוטומטית ועצמאית מלאת אנרגיה, ועבור גברים, אני רק יכול לומר- אתם תחושו! לא יתכן שלא תחושו . את המלאות הזאת שם.. למטה. ישנן עוד תופעות נלוות להסרת החסימות ממקומות נוספים בגוף, אך בחרתי לתאר את הבולטות והחשובות.

להיות אדם נקי ובריא פרושו גם במובן האנרגטי. לא רק שאני מרגיש נקי יותר וזורם אחרי פתיחת החסימות. יותר מכל אני מרגיש שהמערכת שלי עובדת טוב יותר במובן שכל חלק מבצע את יעודו. שוב השכל אינו צריך לעבוד בשביל הלב, אינו צריך לבצע ספקולציות של הדיבור, פתאום אתה הופך לבנאדם שלם יותר, מלא יותר, פתוח לתחושות שלא חשת קודם לכן.
זה כאילו שאתה מפותח יותר, אך להתפתח פירושו להסיר חסימות ואז כאשר מחוברים לזרימה זה פשוט מגיע והזה הזה,
זה בדיוק מה שאני ואתם מתכוונים אליו!!!

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן