טיפולי כוליות

סיפורה של שי

עדנה הנהדרת,
מאז שהגעתי אלייך כ"כ הרבה דברים התרחשו בחיי וזה תענוג אדיר בשבילי להעלות אותם על הדף.
אחרי שחוויתי הרבה מחסומים, הייתי זקוקה לתמיכה גדולה. הגעתי למסקנה שאני חייבת טיפול פסיכולוגי. לאחר זמן לא רב של טיפול פסיכולוגי, הגעתי אל שמך מעל דפי האינטרנט. משהו בי אמר לי לנסות אותך, אז הגעתי. בהתחלה חשבתי לשלב בין השניים, אך לאחר מספר מפגשים איתך הבנתי שמצאתי את מה שחיפשתי.

הייתי עייפה, עצובה, בעלת כוחות מועטים. לא להאמין שהייתי מגיעה אלייך בכל יום שלישי מירושלים. הפגישות שלנו עודדו אותי לכל השבוע שבא לאחריהן.
מהרגע הראשון שראיתי אותך השרית עלי הרגשה טובה, את, הדיבור הקורקטי שלך, האווירה בדירה המקסימה שלך- הגעתי לאי המוגן שלי. כל העצב עבר, כל המחשבות השליליות התנקו.
את יודעת להביט בפחדים ולתת תחושה אמיתית של "בסדר, זה לא עד-כדי-כך נורא, אפשר להמשיך" והפרופורציות משתנות לבלי הכר, כשההבנה שמדובר בעוד פיסה מתהליך גדול מחלחלת לראש. העבודה איתך היא מאד ברורה ותכליתית. והיא מחזירה לי את האמון והביטחון שלי ביכולות הטבעיות שלי. אין "כשפים". זו עבודה לכל דבר, עבודה שדורשת התמדה, רצון, ואמון וכמובן אחריות.
את לא תמיד אומרת או עושה את מה שאני חושבת שראוי לעשות, ובכל פעם אני מגלה עד כמה יצאתי נשכרת ממה שבחרת, ושזה היה הדבר הנכון לעשות. אני אחראית לעצמי, לחיי.
אז מה קרה מאז- עזבתי את העיר שבה התגוררתי, עברתי למרכז, מצאתי דירה נהדרת עבורי, התחלתי לעבוד, מערכות היחסים שלי עם משפחה, חברים ואנשים השתנו לבלי הכר. אני אוזרת אומץ ללכת בעקבות החלומות שלי.
ובכל שבוע-שבועיים אני באה אלייך לקבל את מנת החיזוק האופטימית שלי, לשים שוב ושוב דגשים על כל מה שעוד צריך לפתח, ואני מלאת התלהבות ומרץ ואת מעבירה לי את כל אלו.

וכמובן, אי אפשר שלא לדבר על סדנת ה"מפתחות לשפע ולהצלחה", שפותחת בפני דלתות חדשות של אמונה וכוח רצון, ועכשיו אני מודעת לכל ההצלחות שאני יוצרת ומסוגלת ליצור, זה הרחיב אותי באופן נפלא וביגר אותי וחיזק אותי. בפירוש הצמיח לי כנפיים.
עדנה, תודה על כל השפע והלימוד וההדרכה שלך, חיפשתי יתד לעבוד וללמוד ומצאתי אותך. את מלאה בחוכמה, השיחות איתך מחכימות, מלמדות, פותחות את השכל והדעת, משעשעות, ומכניסות רוח למפרשים, המסע שלנו יחד עודנו נמשך, ואני רואה אילו גדולות ונצורות עוד מחכות לנו. תודה על הכול וכל מה שאת מעבירה.
שי.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן