טיפולי כוליות

מכתב תודה מד"ר אורי ניסן

הניתוח האנרגטי                                     17/9/02

לכולנו כבני אנוש ישנם "גזלני אנרגיה" אותם קונפליקטים בלתי פתורים, טראומות או מנגנוני הגנה שצברנו לנו במשך השנים, כתוצאה מהחינוך של ההורים שלנו, או מקשרים עם חברים או בני זוג.
לעיתים ניתן להגיע לבעיות שהחלו בגלגולים קודמים והנשמה סוחבת אותם לגלגול הנוכחי. צברים אלה של גזלני אנרגיה, פוגעים בתפקוד היום יומי שלנו, חוסמים לנו את הצ'קרות, בולמים את היצירתיות שלנו, בקיצור, ממררים לנו את החיים. רוב גזלני האנרגיה האלה הנם בלתי נראים ובלתי מורגשים והם עושים את עבודתם הרעה במחשבים.
הם קבורים עמוק עמוק בתוכנו ולרובם אין לנו גישה ישירה. כלומר אם ננסה ללכת לטיפול אצל פסיכולוג נוכל לטפל רק בחלק מהם. באלה שאנו מודעים להם ובחלק קטן מאלה הלא-מודעים. ודווקא אלה הנם המסוכנים ביותר, כי הם המשפיעים על חיינו. אנו מרגישים כבדים, חסומים, עצורים, ועצובים. קשה לנו לבטא רצונות (חסימה בצ'קרת הגרון) רגשות (חסימה בצ'קרת הלב) או את המיניות שלנו (חסימה בצ'קרת המין) וכך אנחנו עוברים את החיים האלה כפוטנציאלים בלתי ממומשים ובארות חיים ורוצה הרבה יותר ממה שיכלנו לאפשר לעצמנו.
על מנת לחדור את כל השכבות ולהיכנס לאותם ביבים בנשמה שלנו אנחנו זקוקים לאמצעי שיגרום לדברים לעלות כלפי מעלה למודעות שלנו, כדי להקיא אותם החוצה.לשרברב שיכנס לתוך הזוהמה וינקה אותה ויגרום לכך שלכלוך נוסף לא יוכל להצטבר. כאן נכנס לפעולה "הניתוח האנרגטי" שנעשה ע"י עדנה טופר, טרנס מדיום והילרית שקיבלה תקשור ופיתחה שיטת טיפול ייחודית זו. במהלך הטיפול שנעשה בשכיבה על מזרן ובלבוש מלא, מניחה עדנה את היד או האצבע שלה באזורים מסוימים בגוף ומעלה את הטראומות מהעומק כלפי חוץ. הדבר גורם לרפלקס של שיעול חזק ביותר והוצאת ליחה סמיכה שאותה יורקים לקערה שמונחת בסמוך. תהליך זה יכול להיעשות מספר פעמים במהלך טיפול אחד ולאחריו השרירים בכל הגוף רועדים ורוטטים.
הטיפול מסתיים באיזון אנרגטי על ידי הילינג והגוף נרגע. הטיפול לא קל במשך יומיים שלושה לאחר מכן יכולות להופיע תוצאות לוואי כמו כאב ראש, שלשול, עצבות וחוסר אנרגיה שחולפים מאליהם. לאחר מכן אנו מרגישים הקלה מדהימה, כאילו הורד סלע מהגב שלנו. מרגישים קלים, מצב רוח טוב ומלאים באנרגיה עד לניתוח האנרגטי הבא…
לניתוחים ישנה השפעה מצטברת וככל שאנו מצליחים לנקות טראומות מרבדים עמוקים יותר אנו מרגישים שמשהו קורה לנו. גם הסביבה הקרובה מרגישה את השינוי. אנחנו רגועים יותר, שרירי הפנים שלנו רפויים ומין שקט פנימי מתפשט בתוכנו. הצ'קרות נפתחות, החסימות נעלמות, ואנו הולכים ומשתנים, פחות חרדים, יותר סובלניים, החיבור שלנו עם עצמנו הולך ומתחזק.
כאחד שחווה את החוויה הזאת שבועות רבות, אני חושב שזה כדאי למרות המאמץ הנפשי וההוצאה הכספית התוצאה מדברת בעד עצמה.
וכמו שעדנה אומרת "מהמקום שהפסיכולוג מסיים את עבודתו אני מתחילה לעבוד".

תודה לעדנה טופר על השקעת המאמץ והאנרגיות
על מנת שנוכל לחיות חיים טובים ושלמים יותר.

באהבה דר' אורי ניסן.

*כשרשם דר' אורי ניסן "גזלני אנרגיה" התכוון לחסימה אנרגטית.

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן