טיפולי כוליות

יום הולדת ומודעות עצמית – חלק ג'

דיכאון יום הולדתהחלטתי לכתוב מאמר על יום הולדת כי זה נושא שעלה הרבה פעמים בשיעורים אצלי. את החלק הראשון של המאמר הקדשתי לאנשים, שקשה להם ביום הולדתם. בחלק השני במאמר התייחסתי לסיבות האופייניות לקשיים. בחלק השלישי הבאתי פיתרונות לדרך לצאת מהדיכאון. והעליתי את חשיבות השמחה, העזרה של היקום ביום ההולדת. המאמר בשלושה חלקים.

לחזרה ליום הולדת ומודעות עצמית חלק ב לחץ כאן
לחזרה ליום הולדת ומודעות עצמית חלק א לחץ כאן

אוקיי נמשיך בפתרונות –
2 פחדים.
אתם צריכים לזכור כלל חשוב ביותר שיש לאמץ: "פחד הוא רק פחד". אסור לתת לפחדים להשתלט.

יש להשלים עם הזקנה והמוות כי שניהם חלק חשוב מהמכלול שנקרא החיים על פני כדור הארץ, רק הגוף מתכלה, והרי הנשמה היא נצחית. במקום לומר "כל שנה מקרבת אותי למותי, לזקנתי“. יש לומר: ”איזה יופי הצלחתי לחיות עוד שנה בכיף, בשמחה, בעשייה ולשמוח על כל יום שאני חי“.

עכשיו לעבודה, יש להכין שתי רשימות ארוכות, לפחות עשרים פריטים בכל רשימה ככל שתרבו הרי זה משובח.

ברשימה הראשונה יש לרשום את כל מה שהצלחתם לעשות השנה. לרשום גם את הנושאים שהכי נראים מובנים מאליהם שעשיתם. (תזכרו אין שום דבר מובן מאליו).

ברשימה השנייה תרשמו את כל מה שאתם רוצים לעשות בשנה החדשה. כזכור, ככל שיש יותר פריטים ברשימה היא הרבה יותר טובה. את הרשימה הזו יש לכתוב לפי הכללים הבאים: רק בחשיבה חיובית ( אין את המילה לא ), ובהווה כאילו הכל קורה עכשיו. את הרשימות יש לקרוא כמה פעמים ורצוי מאד בקול ולפני אדם קרוב ומפרגן, זה עושה הבדל עצום. מומלץ את הרשימה השנייה לקשט יפה ולתלות .

הייתי רוצה להזכיר את דודי, אדם נפלא, גדי עמרם ז"ל, שהיה חולה דיאליזה עשרים וחמש שנה.(שזה שיא שהרופאים לא האמינו שהוא יצליח להחזיק מעמד) הוא התמודד עם המוות יום אחר יום.
עבר שלוש השתלות של כליה שלא הצליחו.
שלוש פעמים בשבוע עשה דיאליזה (מכונה המחליפה את הכליה, תהליך של ניקוי הדם הלוקח כמה שעות)

במשך הזמן, הוא ראה לידו הרבה חברים לדיאליזה שנפטרו. גדי, האדם הנפלא הזה, עם תעצומות נפש אדירות היה אומר.
"כל יום בשבילי זה מתנה.
כל יום אני מאושר שאני חי.
כל יום אני מודה לה' האלוהים על כל מה שיש לי."
ועל קיברו כתבו בני משפחתו " פה נקבר אדם מאושר".
הוא באמת היה מאושר מכל רגע ורגע שהיה חי, ויכול לחוות את החיים.

3-4 טראומות מהחיים האלה ומגלגולים קודמים . צירפתי את שניהם ביחד כי בשני המקרים יש להיעזר במטפלים. לעיתים יש שכבות של טראומות, ויש לנקות בסבלנות טראומה אחר טראומה.

איך אתם יודעים אם יש לכם טראומות מגלגולים קודמים? פשוט מאד כאשר אתם רואים שטיפלתם בכל הנושאים שהזכרנו, ובכל זאת אתם ממשיכים להיות מדוכאים ביום ההולדת, הסיבה תמיד תהיה טראומה מגלגול קודם המפריעה לכם בתפקוד .

יום הולדת מבחינה קוסמית

דכאון יום הולדתמתקשורים שתקשרתי עם תינוקות לפני הלידה, מצאתי שיש כאלה שחווים פחדים רבים: פחד איך יהיה המעבר בין שני העולמות? פחד מהניתוק מהאם הגדולה והמגנה? פחד איך הורי יקבלו אותי?

והפחדים עוד רבים. לא פלא שהרבה תינוקות מתעכבים בזמן הלידה. מומלץ לעודד ולדבר אל התינוקות ולהרגיע אותם מפחדיהם. ביום הלידה עצמו התינוק עושה מאמץ אדיר, רוחנית, נפשית, ופיזית. עליו לעבור במעבר בין הרחם החם, המוגן, המזין והאהוב, לעבר הבלתי ידוע, משפחתו החדשה, שמחכה לו.

כדי לעזור לכל התינוקות, שיהיה להם כוח לעבור את המעבר בין שני העולמות, כולם מקבלים עזרה מהיקום שבועיים לפני הלידה ושבועיים אחרי. עזרה לימים הראשונים בעולם החדש.

ביום הלידה עצמו, אנרגיה חזקה מאד מהיקום מוזרמת אל התינוק, כדי לעזור לתינוק ולתת לו כוח לפרוץ ולעבור את המעבר בין שני העולמות בהצלחה. סה“כ התינוק מקבל ארבעה שבועות אלומת אור חזקה מאד ומלאה באנרגית חיים ואהבה.

כתזכורת ליום הלידה המופלא, היום שהתינוק עשה את המאמץ האדיר ועבר בין שני העולמות, מקבל כל אדם הרבה מאד אנרגיה ועוצמה במשך ארבעה שבועות כשהשיא ביום הולדתו.

אנשים החווים דיכאון יום ההולדת, עושים זו בעוצמה רבה, מכיוון שהכול מתעצם בארבעת השבועות האלה.

מכיוון שכל המחשבות השליליות גם כן מתעצמות, מובטח שהעצב והדיכאון ישתלטו על כל חלקה טובה. לכן חשוב מאד לנקות טראומות ומחשבות שליליות, וליצור חיים של אהבה ושמחה ובימי הולדת בפרט. בתקופה זו רצוי לנצל את האנרגיה האדירה הזו כדי ליזום, לפעול ,ולפרוץ דרכים חדשות בכל תחום במגוון החיים.

זכרו! שבועיים לפני יום ההולדת ושבועיים אחרי הם ימים מלאי אנרגיה, שמומלץ ליצור בהם פריצות דרך חדשות.

בשיחות עם אנשים ראיתי שהרבה פגשו את בני זוגם בימי הולדת, ממש מתנה מהיקום. יש כאלה שקנו בית או מכונית, יש שמצאו עבודה חדשה וכדומה. יום הולדתכם צאו לחגוג, קבלו בשמחה ברכות ומתנות

מומלץ להתכונן אנרגטית לימים של יום הולדת. ליצור מטרה אשר מאד רוצים אותה, מתחילים לעבוד עליה, ובחודש של היום הולדת מבצעים. אפשר לקנות דירה, מכונית, להחליף עבודה, ועוד.

יום הולדת זה יום של שמחה גדולה, ויש לחגוג על כך.

על שקיבלנו חיים,

על שאנחנו חיים,

על כל הטוב והנפלא שיש לנו,

יש לצאת ולשמוח מכל דבר,

לעשות כיף והרבה כיף,

זה הזמן לחגוג ….

מזל טוב על שהצלחתם לחיות עוד שנה. כל הכבוד לכם, על שאתם במודעות עצמית, רואים את היש, ואומרים תודה על הכל. היו ברוכים באהבה גדולה והרבה שמחה.

אם מישהו בסביבתכם לוקה בסימפטום דיכאון יום ההולדת, או מי שרוצה להעשיר את חברו בידע קוסמי על יום הולדת הפנו אותו למאמר.

מזל טוב על כל יום שאתם חיים
שפע שמחה ואהבה.

לחזרה ליום הולדת ומודעות עצמית חלק ב

מאמר מאת עדנה טופר

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן