טיפולי כוליות

טיפולי כוליות – טיפול אנרגטי

צ'אקרותלנוחיותכם תוכן עניינים:

הקדמה
שלב תיאור הבעיה
אבחון הבעיה
שיטת הטיפול האנרגטי בקארמה
איתור החסימה האנרגטית בצ'אקרות
טיפול אנרגטי בקארמה
ריאקציות אפשריות בטיפול
השחרור מהשפעת החסימה
התועלות של השחרור האנרגטי בקארמה
למה לא כולם עושים את זה?
למי הטיפולים לא מתאימים?


לכל אדם במהלך חייו אלו או במהלך גילגול נשמות היו משברים ואירועים שהשאירו את חותמם על אישיותו בכל תחומי החיים ועל הקארמה שלו. יש אירועים טראומתיים הקורים בפרקי זמן קצרים ויש אירועים טראומתיים הקורים בפרקי זמן מתמשכים. בכל המקרים יש לטפל.

מטבע הדברים, אלו הם נושאים עצובים, כואבים ואפילו מפחידים. ההתמודדות אתם קשה ולעיתים אף נראית כבלתי אפשרית. רוב האוכלוסייה מצליחה לחיות עם מטענים אלו דרך הדחקה התוקעת את ההתפתחות האישית ומונעת הצלחה בכל תחומי החיים.

לאט, לאט הולכים ונאספים הזיכרונות הלא רצויים ומתמקדים באזורים שונים של הגוף. עם הזמן, הגוף מתחיל להדמות לבית שנראה מבחוץ מפואר, נפלא, מבריק ומסביר פנים. אך יש בבית זה חדר סגור, סודי, עליית גג או מרתף, שבהם מוסתרים רהיטים שבורים, תמונות משפחתיות מעופשות וחפצים חסרי שימוש. גופנו הוא הבית והחדר העזוב הוא המקום שבו מתרכזים כאב\טראומה.

יום אחד, מחליטים לפתוח את ה"חדר" ולנקות אותו, לרוקן אותו מכל הזיכרונות והמחשבות המעיקות, פעולה זו משולה לניקוי אנרגטי. פעולה זו מתבצעת ע"י טיפולי קארמה והיא נעשית במטרה להביא ניקוי וזיכוך. הטיפולים האנרגטיים משחררים אנרגיה הכלואה בצ'אקרות, ללא חדירה פולשנית (פיזית) לגוף.

שלב תיאור הבעיה של המטופל בטיפולי קארמה

כאשר מגיע אלי מטופל, השלב הראשוני הוא תשאול. המטופל מגולל בפני את סיפור חייו מרגע לידתו כולל תקופת ההיריון ברחם (עד כמה שיודע מפי אימו, רוב האמהות לא זוכרות).
בסיפור חייו מתמקדים בנקודות ציון שמסתמנות כטראומתיות.

על פי שיטת הטיפול בקארמה, טראומה מוגדרת כאירוע שנרשם ברשומות האקשיות. כלומר אירוע בעל חשיבות כלשהיא עבור המטופל. לעיתים זה אירוע נקודתי ולעתים אלו אירועים מתמשכים הווה אומר טראומה מתמשכת.

מסתבר, שכאשר אדם מגולל את סיפור חייו ניכרת תבנית החוזרת על עצמה בואריאציות שונות. לדוגמא: יש אנשים שחוו במשך חייהם פרידות משמעותיות רבות, יש אנשים שאלמנטים של סירוס או שיתוק מופיעים בחייהם ורק כאשר פורסים את כל סיפור החיים אצל מטפל מיומן, ניתן לראות את המוטיב החוזר שהוא כחוט השני שזור לאורך כל חייהם בצורות שונות.
סביר להניח שאדם כזה הגיע עם רישומים אנרגטיים בצ'אקרות עוד מגלגוליו הקודמים ולכן הטיפול הוא עמוק מאוד מכיוון שהוא טיפול בקארמה. בטיפול מגיעים לעומק גילגולי הנשמות, מבינים את שורש יצירת התבנית החוסמת ואת מקורה.

אבחון הבעיה בטיפולי קארמה

לאחר התשאול אני מסבירה למטופל את התבניות החסימתיות שחוזרות על עצמן בחייו בעקבות הטראומות שעבר. אני שואלת איך הוא מרגיש לאחר שגלגלנו את סיפור חייו. מטופלים רבים חווים עצב או הקלה בעקבות הפרספקטיבה החדשה של סיפור חייהם.

לאחר מכן, אני מתיישבת ליד המטופל כשהוא שוכב על הגב ומעבירה את ידי מעליו. כך אני בודקת את מצב האיזון האנרגטי בצ'אקרות של המטופל. אני רואה אילו צ'אקרות מאוזנות ופועלות כראוי ואילו מהן חסרות אנרגיה או פועלות יתר על המידה.
לדוגמא: אם אני קולטת שהצ'אקרה השניה חסרת אנרגיה, סביר להניח שהאדם סובל מתשישות, עייפות מרובה ואם החוסר האנרגטי הוא חמור, מתחילות להופיע לו מחשבות אובדניות בראש.
תמיד אני מוודאת זאת עם המטופל כשאני שואלת אותו אם עברו לו מחשבות אובדניות בראש. אם תשובתו חיובית אדם זה מגיע לטיפול חירום פעמיים בשבוע לתקופה של עד שלושה שבועות על מנת למלא את הצ'אקרה השנייה באנרגיה כך שהאדם יוכל לתפקד ביתר קלות והמחשבות האובדניות ייעלמו.
בשלב זה אני גם רואה באילו מן הצ'אקרות קיימות הרבה חסימות. אם לאדם יש הרבה חסימות באזור הגרון, סביר להניח שהוא אדם סגור אשר אינו מרבה לספר ולשתף מחייו והוא רגיל להחזיק הרבה סודות.
אם אני קולטת שהצ'אקרה הרביעית בעייתית זה סימן שיש הרבה בעיות באהבה ורגשות, יש פגיעות רגשיות וקשה לו להרגיש ולחוות רגשות שונים במיוחד אהבה.

מניסיוני נתקלתי בהרבה חיילים אשר חוו אובדן של חבר בזמן קרב ומכיוון שהיו חייבם להילחם כי אין זמן להתאבל, הם סוגרים את החוויה כחסימה בצ'אקרת הלב. הצ'אקרה הולכת ונסגרת יותר ויותר, כך הם פחות מרגישים ויכולים להמשיך להילחם. הבעיה מתעוררת כשהם חוזרים לחיים האזרחיים וקשה להם להרגיש ולהביע אהבה.

שיטות הטיפול האנרגטי בקארמה

טיפולי הקארמה משלבים שישה תחומים עיקריים
שיחות, הילינג, ניתוחים אנרגטיים, דמיון מודרך, אימון אישי ועבודה עצמית של המטופל.

1. שיעורי מודעות – העבודה נעשית דרך מודעות עצמית ויישום תובנות חדשות, שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות, הקניית חשיבה חיובית, מיקוד ובהירות. דרך שיעורי המודעות מבינים את מקור הבעיה או המחלה שמעוניינים לרפא.

2. הילינג – שילוב של רייקי וסוגי הילינג שונים שמטרתם העיקרית:
א. להטעין את המטופל באנרגיה, כדי שירגיש יותר כוח לחיות ולהתמודד עם החיים.
ב. שחרור מסטרס ומתחים שעולים בחיי היום יום.
ג. לרפא ולטפל במקומות כואבים או חולים.
ד. לעלות למעלה חסימות הנמצאות ברבדים עמוקים.
ה. להרגיע את המטופל לאחר ניתוחים אנרגטיים.
ו. איזון אנרגטי בצ'אקרות וחיזוק הזרימה האנרגטית.

3. ניתוחים אנרגטיים – נועדו להסיר טראומות מהחיים האלה ומגלגולים קודמים. הטראומות גורמות לנו לפתח דפוסי התנהגות בלתי נשלטים, ואף מחלות למיניהן. הניתוחים עוזרים לנו לטפל בחסימות הקיימות בצ'אקרות, מרכזי האנרגיה השונים בגוף.

4.  דמיון מודרך – תרגילים שנועדו לחשוף בפני המטופל תובנות חדשות על עצמו, ליצור חוויה מתקנת לטראומות מהעבר (חיים אלו וגלגולים קודמים) וכן לפגוש את המורה הרוחני.
5. אימון אישי – הבאת המטופל להגשמת המטרות שהציב לעצמו.
6. עבודה עצמית של המטופל – המטופל חייב לקחת אחריות על הטיפול, כי בכך מותנית הצלחת הטיפול. העבודה הגדולה ביותר היא שהמטופל מיישם את לימודיו, מכין את השעורים שהוא מקבל מדי טיפול, מקדיש זמן במשך השבוע לעבודה עצמית ומבין את החשיבות הגדולה של לימוד, הפנמת ויישום החומר בחיי היום יום. זאת משום שאת השינוי האמיתי רק המטופל יכול לעשות – המטפל מקנה לו את הכלים להצלחת הטיפול.
הטיפולים מתבצעים בד"כ פעם בשבוע במשך שעה. מספר הטיפולים אינו ידוע מראש, אלא תלוי בהתקדמות המטופל ובעומק הבעיות שעולות תוך כדי הטיפול.

איתור החסימה האנרגטית בצ'אקרות

החסימות האנרגטיות נמצאות בצ'אקרות. אני מוציאה את החסימות האלו רק בצ'אקרות השניה, השלישית, הרביעית והחמישית. זו משום שצ'אקרה הראשונה נמצאת במקום אינטימי וקשה להגעה. אפשר למשוך את החסימות מהצ'אקרה הראשונה לשנייה ובכך לעקוף את הבעיה.
חסימות אשר נמצאות בצ'אקרות העליונות של הראש, כלומר השישית והשביעית גורמות לריאקציות מאוד קשות ורוב האנשים אינם מוכנים לטיפול בהם ולכן אני נמנעת מלעשות זאת.
לכל המטופלים שלי אני מזרימה אנרגיה לצ'אקרה השישית והשביעית והם נפתחות לאט לאט. מסיבה זו מטופלים רבים מתחילים לתקשר, לחוש ולראות דברים שקודם לכן לא ראו.
כשידי נוגעות בחסימה באחת הצ'אקרות, אני מרגישה אותה על הגוף שלי ואני מתחילה להשתעל. המטופל מרגיש כאב במקום שאני לוחצת. זהו כאב חד ומאד מאד ממוקד. מכיוון שאני נוגעת בחסימה אני מתחילה לחדור לתוך התסריט אשר נכלא בתוך הצ'אקרה. התסריט הוא תמיד טראומתי שבעקבות הטראומה האדם הסיק מסקנה על חייו ומתחיל לפעול על פיה.
חסימה אנרגטית היא כמו צי'פ אלקטרוני שעליו מקודדת תוכנה שלמה אשר מופעלת כאשר אדם חווה חוויה ורושם את המסקנה. בהמשך חייו הוא ממשיך לפעול על פי אותה מסקנה אפילו כשהיא אינה רלבנטית לחייו ומפריעה לו.
לדוגמא: טיפול בגילגול נשמות, אדם מת בזמן עבודתו באחד מגלגוליו הקודמים. בגלגול הנוכחי יגידו לו לעבוד, הוא ייכנס לחרדה, הוא ימציא לעצמו סיפורים מדוע לא לעבוד מכיוון שעבורו עבודה שווה מוות. אנשים סביבו לא יבינו מדוע אינו רוצה לעבוד, מה מפריע לו לעבוד, מדוע אינו מתפרנס. הבן אדם כבר לא זוכר את גילגולי הנשמות אותן חווה בהם הסיק כי עבודה שווה מוות, הוא עדיין פועל על פי הצ'יפ שנרשם עוד בחייו הקודמים וגורם לו להירתע מעבודה.
דוגמא נוספת: אדם אשר טבע בים באחד מגלגוליו הקודמים, נרשם אצלו במערכת זיכרון שהים מסוכן וגורם למוות. הוא נולד למשפחה אשר מאד אוהבת ים ומים, הם מנסים לחבר אותו למים ולים אך הוא מגיב בהיסטריה והם לא מבינים מדוע הוא מגיב כך.

טיפול אנרגטי בקארמה

אני מוציאה את החסימה מתוך הצ'אקרה לאחר שהמטופל חווה בצורה כלשהיא את הטראומה. אני חווה את זה כמו סרט, אני נכנסת לטראומה עם כמויות אדירות של אהבה. זו אהבה שקשה מאוד להסביר אותה, זו אהבה אבסולוטית למטופל. (אין כאן שום שמץ של מיניות). באותן שניות אני כל כולי עבור אותו אדם. אם אין אהבה כזו חזקה לא נותנים לי להיכנס לתוך נבכי הוויתו של האדם. היקום לא מרשה להיכנס ולהוציא את החסימה מהצ'אקרה אלא אם יש אהבה אבסולוטית מצד המטפל, אחרת יש סיכון לנזק עצום עבור המטופל. זהו מנגנון הגנה טבעי. באותן שברירי שניות האהבה שאני מקרינה היא כה חזקה, דרכה אני חודרת לצ'אקרה והיא המפתח לטיפול. אין זו אהבה רגילה בין שני אנשים. זו אהבה אבסולוטית ללא תנאי. זוהי עבודה שמאנית. כשאני נכנסת לטראומה, אני מפרקת אותה אנרגטית דרך הגוף שלי, אני חווה באותן שניות כאילו אני הייתי שם באותו רגע. ברגע הוצאת החסימה אני משתעלת יחד עם המטופל, והמטופל יורק הרבה ליחה.
החוויה דורשת ממני חוסן נפשי אדיר משום שלעיתים הטראומות הן קשות ביותר עד כדי כך שאני יוצאת מהן עצובה, בוכה ומותשת. הטראומות הקשות ביותר להוצאה הן טראומות הקשורות לרגע המוות הטראומתי אשר מתרחש בגילגול נשמות. אין באפשרותי לבצע הרבה ניתוחים כאלה ביום ונדרש זמן התאוששות בין טיפול לטיפול.
לאחר הטיפול האנרגטי בקארמה אני מזרימה אנרגיה על מנת לעזור לגוף להתאזן מחדש בעקבות השינוי המהותי שהוא עבר.

ריאקציות מן הטיפול האנרגטי בקארמה

הטיפול הינו פעילות בלתי שגרתית היוצרת תנועה המפרה את האיזון האנרגטי אליו הגענו לאחר שנים של הדחקה ממושכת.
במשך השבוע שלאחר הטיפול, הגוף ממשיך "לעבוד". זה הזמן הדרוש לגוף להתאזן מחדש לאנרגיה החדשה. האנרגיה שהשתחררה שואפת להגיע שוב לאיזון והפעם ממקום חדש. יש כאלו החווים ריאקציות כגון שינה מרובה, רגישות גבוהה. התגובות הנדירות עשויות אף להגיע לשלשול קל, להקאות או שיעול בן יום יומיים.

הריאקציות לאחר הטיפול האנרגטי בקארמה הן מגוונות ושונות לאורך זמן. הריקאציות המיידיות מורגשות בגוף הפיזי. הן נעות בין תחושת הקלה מיידית לתחושה של זרימה בכל הגוף, תחושות של בעבוע והתחדשות. הדבר דומה לאבן אשר רבצה זמן רב בקרקעית הנחל ומפריעה לזרימתו. כאשר היא מוסרת הזרימה הכללית של הנחל משתנה בהתאם. היא מתחזקת וממלאה את החלל שהאבן מילאה קודם לכן. לפעמים יש רעידות קטנות בגוף, תחושות קור, תחושות של שלווה ועוד.

השחרור מהשפעת החסימה בצ'אקרות

לאחר הטיפול האנרגטי בקארמה, הזיכרון של הטראומה נותר קיים אך לא מתלווה אליו הזיכרון הרגשי. כלומר, זוכרים מה קרה, אפשר לדבר על זה בלי שום מטענים רגשיים של עצב, כאב, סבל וכדומה.
המטופל מרגיש שפתאום ההתנהגות שלו משתנה ללא שום מאמץ, הוא מרגיש יותר פתוח, שמח, ומלא אהבה.
התבנית החוסמת אשר יצרה דפוס התנהגות מסוים אינה שולטת יותר בחייו של המטופל והוא יכול לאמץ לעצמו בקלות חשיבה חיובית ומקדמת במקום שלילית ומעכבת.

התועלות של הטיפול האנרגטי בקארמה

* שחרור מטראומות מהחיים האלה ומגלגול נשמות.
* שחרור מפחדים וחרדות.
* שחרור מלחצים-נפשיים ומתחים
* מקל ועוזר בהתמודדות טובה יותר עם מחלות כרוניות.
* מקל על החיים ונותן כוח נפשי ואנרגטי במצבים קשיים.
* מעלה את כוח החיים, החיוניות והמרץ.
* מעלה את האושר והשמחה בחיי היומיום
* זירוז תהליך ההחלמה אצל חולים, וחיזוק המערכת החיסונית
* שיפור הפוטנציאל האישי, התקדמות בחיים והשגת פריצות דרך.
* פיתוח יצירתיות והתחברות לאינטואיציה.
* ניקוי צ‘אקרות וזרימה טובה יותר של אנרגיה.
* מפתח להתפתחות רוחנית מהירה

אם זה כל כך טוב להוציא טראומות מדוע לא כולם מוציאים את כל הטראומות מחייהם?

ראשית צריך להגיע לרמת מודעות בסיסית כדי להיות מוכן להיפרד מהטראומות.
שנית יש ריאקציות שהן לא תמיד נעימות. אומנם לא כולם חווים אותן ולכל חסימה בצ'אקרות יש את התגובות שלה.
דבר שלישי המקשה על המטופל הוא שבד"כ כאשר מתחילים להוציא חסימות, מתעוררות עוד חסימות ישנות המבקשות לצאת. כך המטופל עובר טיפולים רבים להוציא את כל האשכול של אותה טראומה.

למי הטיפולים האנרגטיים בקארמה לא מתאימים?

אנשים רבים רגילים לקבל טיפול קונבנציונאלי אצל רופא. הם באים לפגישה, מקבלים כדור והולכים הביתה. הטיפול האלטרנטיבי דורש לקיחת אחריות ועבודה עצמית. אנשים שלא לוקחים אחריות על מצבם ובאים לקבל "תרופת קסם" כדי שהכאב יעבור אינם מתאימים. נדרשת עבודה עצמית על מנת שהשינוי יהיה אמיתי.
אנשים שאינם מוכנים להתמסר לטיפול ולא מוכנים להשתעל ולעשות את השינוי בתוכם אינם מתאימים. יש צורך ברצון של המטופל לשנות את עצמו ולעשות את המאמץ.
לאנשים הלוקחים סמים אי אפשר לעשות טיפולים אנרגטיים בקארמה משום שהניתוחים הופכים את האנשים לרגישים יותר וזה יוצר תסבוכת אנרגטית בשילוב עם סמים.
אנשים הלוקחים תרופות פסיכיאטריות שמטרתן לאזן את האדם אינם יכולים לעבור טיפולים אנרגטיים בקארמה. אני מטפלת בהם בעיקר בהילינג לתת להם אנרגיה.
אנשים נוספים אשר אינם מתאימים לטיפול הם אנשים שהריאקציות שיש להם אחרי טיפול אנרגטי הם כל כך חזקות שקשה להם לגמרי לתפקד והם אינם מתאימים לטיפול הזה.
אנשים אשר אינם מוכנים לעשות שינוי בחייהם ובעצמם אינם מתאימים לטיפול הזה גם כן.

קרא עוד שאלות ותשובות נפוצות על הטיפולים

קרא רשמים מפי מטופלים שטופלו בטיפולי קארמה אצל השמאנית עדנה טופר

 

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן