טיפולי כוליות

המלצות

רשמים והמלצות של מטופלים אשר סיימו טיפולים אצלי.

יש אנשים שעברו אצלי טיפול ואינם רוצים להזדהות  ( לא כל העולם צריך לדעת ). אני מכבדת מאד את רצונם להישאר בעילום שם. מי שרוצה את הדיסקרטיות יקבל זאת ומי שמוכן לכתוב את שמו המלא יציין.
בכל אופן, כמה מהמטופלים שלי כתבו על הטיפולים בשבילכם כדי לנסות להעביר לכם את החוויה.


"לעדנה היקרה,
ובכן שאלו "מה השתנה?" אני השתנתי השנה. ויש עוד המון לעשות…ושנתישם עם הכוחות!
תודה עבור המסירות והטיפולים שעזרו לי ולאשתי."-  פרופ' בנימין ינוב


הגעתי אל עדנה נטולת אנרגיה, נטולת רצון לחיות, נטולת אויר לנשימה ונרקומנית קשר של אהבה הרסנית.  כעזרה ראשונה עזרה לי עדנה לגייס אנרגיות ולאזן את גופי ואת נשימתי / נישמתי.
עדנה לא חסכה את שבטה ממני בטיפול האנרגטי, היא פתחה, ניתחה, ניקתה, קשרה, הרגיעה וליטפה בשילוב מדהים של מורה רוחנית, הילרית, פסיכולוגית, וחברה אוהבת.
עדנה עזרה לי לבחור בחיים , פעם אחר פעם כשבין הבחירות הללו נשזרו תרגילים במודעות.
בכל פעם שניסיתי לברוח ולהונות את עצמי, עזרה לי עדנה לראות נכוחה, הישר פנימה אל תוך האמת הקשה והכואבת, אל תוך המרכז שלי, מרכז שאט אט קרם עור וגידים, מרכז של אהבה אין סופית שכל הזמן הזה היה בעצם בתוכי. תודה לך עדנה."
אורנה שמעוני מורה ומדריכה פדגוגית סמינר הקיבוצים


"עדנה עוזרת כה הרבה וכה מהר לכל כך הרבה אנשים, עוזרת להם בקפיצת הדרך, בהבנת המכשולים בחיים. עוזרת להם להגיע הרחק אל תוך ליבותיהם, והכול בפשטות ובשמחה כאילו שאין פשוט מזה….. עדנה ללא הרף עובדת על עצמה, לא מוותרת ולא מניחה עד שיורדת לעומק של כל בעיה. תודה על שקידמת אותי"
רותי בנטביץ


"הניתוחים האנרגטיים שעשיתי אצל עדנה טופר (ועדיין עושה) עזרו לי לאין שעור. טראומות מגלגולים קודמים שהשפיעו בצורה נחרצת על חיי השתחררו. אני מרגיש חופשי יותר, שמח יותר וקל יותר. אין דבר שאני ממליץ עליו יותר מאשר הטיפול האנרגטי אצל עדנה " ערן אורזל


עדנה, תודה שנתתה לי את ההזדמנות לחוות ללהיות קרובה אל אדם כמוך וללמוד ממך ולהתפתח. אני יודעת שנפלה זכות גדולה – אדירה- ענקית!!! ואני מלאת תודה! תודה! תודה! תודה! המקום הזה מיוחד, את מיוחדת, האנשים פה מיוחדים. בזכותך אני משנה ומשתנה, גדלה ולומדת איזה כייף לי. באהבה שי גינוסר


עדנה יקרה ואהובה
מי ייתן ותצליחי לממש עכשיו בחייך עלי אדמות את המתנות הנפלאות שזכית להן. לאשה הנפלאה אשת החדווה והעדנה הפנימית, האשה שלעולם לא אשכח לה את העזרה והמזור שהושיטה לי ברגעים הקשים בחיי, ולא אשכח לה את חווית המפגש המרשימה עם מדריכי יהוא.  שפע תודות, שחייך יהיו כמנגינה מלאת עדנה ורוך. נעמי ב.


"לעדנה היקרה, תודה רבה עבור הטיפול הנפלא שנתת לשתינו ( לאם ולעוברית )זו הייתה חוויה נפלאה ומיוחדת. כשהיא נולדה הרגשתי שאני כבר מכירה אותה והיא אותי." נירה


עדנה היא אישה עוצמתית בעלת יכולת אבחנה מדויקת ומדהימה. רואה הכול, חודרת לעומק ובעלת אנרגיות מאד חזקות. בעלת יכולת ריפוי נפלאה. בעבודה איתה מגיעים למקומות הכי חבויים ומוסתרים שאפילו לא ידעתם על קיומם ולא ריצתם לדעת עליהם. אי אפשר להסתיר ממנה דבר, היא קוראת אותך כמו בספר פתוח. – טלי ואלעד


עדנה היא מורה ומטפלת נפלאה ומופלאה התהליך שעברתי איתה מהווה עבורי פריצת דרך בחיים. אין לי מילים לתאר את עבודתה, אלא כעשייה שהיא עבודת קודש בהצלת נפשות. ש.ג. פסיכולוגית


קיבלתי מגב' טופר ייעוץ עסקי התורם לי אישית להבנה עמוקה של הזירה העסקית/ אנושית. אני ממליץ בחום ומכל הלב על גב' טופר כמורה ומדריכה מעולה. עו"ד י. ל.


" עד שבאתי אל עדנה לא ידעתי שיש אפשרות כזו, להיפטר מהפחדים. ידעתי "להתמודד עם הפחדים" " להתגבר " על הפחדים. " להסתיר " פחדים ( בעיקר בעזרת גיחוכים ילדותיים ) אבל לא חשבתי שאפשר לסלק פחדים. עדנה עזרה לי להיפטר מהפחדים שלי, ועל כן אני מודה לה עד אין קץ."
ט. ב. המטופלת המאושרת


לעדנה!
"תודה על הזמן שהקדשת לי על מנת שאצליח להתחבר אל עצמי להבין את הרגשות שלי, להתחבר אל האור.להתרחק מהחושך.ולהנות מהזמן ומהאפשרויות שעומדות לרשותי. " שלך תלמה


עדנה היקרה ואהובה
מי ייתן ותצליחי לממש עכשיו, בחייך עלי אדמות, את המתנות הנפלאות שזכית להן. לאישה הנפלאה, אשת חדווה והעדנה הפנימית האישה שלעולם לא אשכח לה את העזרה והמזור שהושיטה לי ברגעים הקשים בחיי, ולא אשכח לה את חווית המפגש המרשימה עם מדרכי יהוא. תודה לך בנעימה מלאה ברוך ועדנה. נעמי ב


המלצה על טיפול מא.ר.
סיכום טיפול 24.11.08

אני מאד מאמינה בטיפולי כוליות של עדנה טופר. בניתוחים האנרגטיים חשתי בפירוש שהם פותחים את המחסומים שבתוכי. הכול מרווח יותר וגורם לרווחה נפשית. אני מרגישה שבעקבות הטיפול האנרגטי, הכולל שיחות וניתוחים אנרגטיים, נפתחו בפני ערוצים שלא ידעתי על קיומם ושמאפשרים לי ללכת בחיים יותר באור.
אני מרגישה מחוזקת יותר ויותר עם כוחות לעמוד מול קשיי החיים, שנכון להיום גם הם נראים לי יותר קלים. מה שנראה כל כך קשה פתאום כבר לא נראה קשה.
זו מתנה שאדם יכול לגלות בעצמו את הכוחות הרוחניים שטמונים בו וחבל שיעבור את החיים ולעולם לא ידע על קיומם.
מדברי מהמטופלת א.ר.


עדנה ביקשה ממני לכתוב משהו קטן לסיכום, מוותיקים לחדשים. אז קודם כל אני לא מרגישה ותיקה- הי רק התחלתי, ושנית אני לא מרגישה שסיימתי…

וואו. איך אפשר לסכם במילים משהו שאין לו הסבר.
הגעתי לעדנה דרך חבר טוב שהכרתי בטיול להודו על חוף הים, הוא סיפר לי סיפורים מופלאים על אישה שהיא בעצם המורה שלו ואותה הוא לא מחליף באף אחד אחר (ותודה לאל יש כאלה בשפע בהודו…)

אחרי דרך ארוכה, הגעתי לארץ ולא מצאתי את עצמי, אז החלטתי ללכת לעדנה. אחרי השיחה הראשונה עדנה שאלה אותי למה באתי, שאני נראית לה מאושרת, שהכל טוב. ואז שכבתי על המזרון והכל נפרס לעיניה, אי אפשר לשקר, כל החסימות, כל התקיעות, הכל…

ואז לאט, לאט הכל מתחיל לזוז. שום דבר לא נשאר כמו שהוא ואז ההרגשה נפלאה. מצאתי דירה, בטחון עצמי ועוד הרבה דברים ובעיקר למדתי, מכל דבר למדתי כל כך הרבה.
נכון יש ריאקציות אחרי ניתוחים אנרגטיים אבל הכל קטן, אחרי שרואים איך הכל זז ומשתנה לטובה…
איך נפטרים מהרגלים ישנים שחזרו על עצמם שוב ושוב ופתאום אתם לא מזהים את עצמכם יותר… עדנה עזרה לי לראות יותר ברור, ללמוד לקבל, להשלים, להסיק מסקנות, ולעבור הלאה.
והנה אני יוצאת לדרך חדשה, חזקה ומאושרת מלאה אנרגיות. יש לי כלים להתמודד עם מה שיבוא בצורה חכמה…

כן יש אמונה בדרך.
והרבה הרבה אהבה.
דרך צלחה,
נעמה.


עדנה יקרה,

אחרי כמעט שנה יחד מגיע רגע של סיכום. אז מה למדתי?

קודם כל להשתעל, כל כך חזק שפיזית יוצאת ליחה, אבל יחד איתה יוצאת הג'יפה הפנימית.אף פעם לא הוצאתי כל כך הרבה וכל כך חזק כמו איתך. היו ימים שנימים סביב העיניים התפוצצו כאילו מסמנים לי להמשיך להוציא עוד.ואז ידעתי, שם בפנים ישב "הר זבל" שחיפש מוצא וסוף סוף נמצא לו "הכלי" להישפך אליו ואז לזרום לביוב ששם מקומו. הכל נבעט החוצה. ואז פסק הפחד, הפחד לראות את כולי כפי שאני מבפנים. הפחד להתבונן בי כפי שרואים אותי האחרים.

כמו שפחדתי להשתעל שמא אקיא, פחדתי שאם אתבונן פנימה אגלה משהו שאפגע ממנו.גיליתי את הכעס שישב בי וחיפש מוצא וכשזה יצא נוצרה רגיעה פנימית חדשה ובלתי מוכרת. שקט, שמאפשר לקבל את עצמי ואת הסביבה נמסך עלי.

החיבור הזה לעצמי אפשר לי לקבל את העובדה שאני חכמה. החיבור לעצמי הבהיר לי שאני פשוט "יודעת". יודעת חזק יותר וטוב יותר מהרבה אחרים. ההתבוננות על עצמי אפשרה לי להתחבר לחלקים הנשיים, הרכים שבי. למדתי, שתמיד יהיו אנשים שעל אף כל הטוב שבהם ישנאו וגם עם זה אפשר לחיות. אני מזמנת, שנאה, אהבה, הכל. הבכי, שהיה חברי לחיים במשך שנים רבות נעלם כמעט ומגיע כשזה באמת רלוונטי ולא כך סתם באופן ספונטני כל יום. מספר שעות השינה שלי עולה בהתמדה וגם יכולתי לעשות מדיטציה, להתמקד ולהירגע.

אין ספק שהמפגש איתך הוא נקודת המפנה בחיי. כשהגעתי אמרת לי שאני מרוקנת מאנרגיות, דרכך הבנתי שיש לי קודם כל אנרגיה לעצמי ואם אני לא מאזנת נתינה וקבלה של אנרגיה אני במחסור, המאגר מתרוקן.אני מחלקת תוך כדי מיון עם אבחנה. אני דואגת לבוא במגע עם יותר אנרגיה ולהתרחק מגזלני אנרגיה. אנשים יודעים לזהות את יכולתי לתת אנרגיה, והם שואבים בכל הזדמנות.מובן לי היום שאין בושה לומר לעצמי אני זקוקה לאנרגיה של האחר ולא רק לתת ללא גבולות.

בעזרתך, עדנה, התחשבנתי עם אבי ואימי אבל למדתי שיש לסיים התחשבנות ולהתחיל פאזה חדשה. למדתי לחיות עם הידיעה שאת העבר לא אשנה ובהווה, יש לי אמא אולי ביקורתית אבל אני יכולה להשפיע שתוציא כלפיי אמהות ולא ביקורתיות.

אני לומדת כל יום מחדש לקחת מהחיים את מה שיש בהם. החיים יתנו לי אם אחיה עם פחות ציפיות מהסביבה. כנראה, כל המהלך הנ"ל לימד אותי לפרגן לעצמי ומכאן נפלה גם ההחלטה לשפץ את ביתנו.

קשה להאמין שהייתי לוקחת לעצמי כל כך הרבה אלמלא פגשתי בך. ועל זה אין מילים שיוכלו להודות רק לאחל לך אושר ואהבה כל החיים.

א.    – מנחת סדנאות.


מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן