טיפולי כוליות

דרכי כמטפלת בקארמה

לנוחיותך תוכן עניינים:
חקרתי את נושא הבריאות
התחלתי לטפל בעצמי בבני משפחה
גיליתי את השפעת הנפש על האדם
מצאתי איך חסימות אנרגטיות משפיעות על המחלה
למדתי הדרכה ואימון
הגעתי לייעודי כמטפלת
התחלתי להבין את הפשעת הקארמה על האדם
מי מגיע לטיפול האנרגטי
במה טיפולי כוליות עוזרים
רשמים מתלמידים

בגיל 3 אמי נלקחה באמבולנס לבית החולים בעקבות טיפוס בטן חמור. אני זוכרת (ואמי מזכירה לי את זה כל פעם מחדש) שעמדתי בפתח האמבולנס ואמרתי לה: "תעשי כל מה שהרופאים אומרים לך. קחי את הכדורים וקבלי את הזריקות, אך אם תרגישי שאת הולכת למות תברחי הביתה". זה היה מוטו שככל שבגרתי הבנתי אותו יותר. זאת משום שכל פעם שאמי הייתה במצב קשה ועמדה למות על פי מה שהרופאים אמרו לה, הייתי מטפלת בה ועוזרת לה לצאת מהמשבר הרפואי, וכך עברתי איתה משברים רבים עד היום.

הטיפול הראשון המתועד שלי היה בשנת 1959כשהייתי בכיתה ג' בקיבוץ עינת, בלילה של לינה קבוצתית. אחת הילדות התעוררה בלילה עם בכי היסטרי וקשה. בקיבוץ בלילה אין הורים ואין מטפלות ואין אף אחד. לקחתי את הילדה הצידה למקום שקט ואמרתי לה לנשום עמוק כמה נשימות ולדמיין שהיא בשדה של פרחים ותיארתי לה את הפרחים ואת הציפורים וכך העברתי לה תרגיל בדמיון מודרך עד שנרגעה. אז לא היה ידוע בכלל על ריפוי בדמיון מודרך, אך לי זה היה טבעי ואינטואיטיבי (בעקבות ידע מגלגולי הקודם). היה ברור לי שכך אני צריכה לטפל. זו הייתה ההצלחה הראשונה שלי כמטפלת, להוציא ילדה מההתקף ההיסטרי.

חקרתי את נושא הבריאות

משנת  1969 אני חוקרת את נושא הבריאות, למה אנשים חולים?  ואיך להיות בריאים?. נושא זה העסיק אותי מכיוון שאימי הייתה מאושפזת בבית חולים לתקופות ארוכות ובמקום להבריא, כל הזמן נוספו לה עוד ועוד מחלות.
באותה שנה נהפכתי לצמחונית בעקבות ספרים רבים שקראתי על תזונה, למדתי איך התזונה משפיעה מאד על הבריאות, מה שעוד לא היה מקובל ברפואה המדיצינית. התחלתי להתעסק בתזונה צמחונית/טבעונית ולמדתי בקורסים שונים, איך אפשר להבריא דרך תזונה וצמחי מרפא. עשיתי עבודת מחקר מקיפה על תזונה וצמחי מרפא והשפעתם על הבריאות. את ילדי גדלתי על טהרת התזונה הטבעית.
בשנות השבעים עוד לא היו בתי ספר לרפואה אלטרנטיבית בצורה מסודרת. בתנועת הצמחונים והטבעונים היו אנשים שלמדו בחו"ל, והם ארגנו קורסים וסדנאות שונות בהם השתתפתי כמו שיאצו, רפלקסולוגיה, צמחי מרפא, ריפוי בצומות, יוגה רפואה סינית ועוד.

התחלתי לטפל בעצמי ובבני המשפחה

בשנת 1974 ריפיתי את עצמי מאולקוס על ידי צום על מים במשך 21 יום. (בעזרתו של דוקטור רזון ז"ל) והתמחיתי בריפוי ע"י צומות שונים, ומאז ועד היום צמתי צומות רבים לריפוי וניקוי הגוף.
שיניתי לאמי את התזונה, טיפלתי בה בטיפול אנרגטי, לימדתי אותה דמיון מודרך, חשיבה חיובית, תרגילי נשימות וציור. הבריאות שלה החלה להשתפר וכיום היא נחשבת היום ל"נס רפואי".
גדלתי וטיפלתי בשני בני גם דרך תזונה צמחונית וריפוי טבעי, ולהימנע כמה שיותר מתרופות.

גיליתי את השפעת הנפש על האדם

משנת  1978 התחלתי לבדוק לעומק ולתעד כיצד הנפש משפיעה על האדם וגורמת למחלה. נושא זה העסיק אותי למעלה משנתיים, בעקבות ההבנה שתזונה נכונה ואוכל אורגני אינו פותר את כל המחלות. נוכחתי לדעת שהאלמנט הנפשי הוא אחד הגורמים המרכזיים להיווצרות מחלות.
ראיינתי הרבה מאד אנשים, וקראתי בספריות. כתבתי מחקר שלם שלא פורסם על השפעת הטראומות הנפשיות כגורם מחלה ועל כוח החיים וכוח המוות.
אז עוד לא פורסמו הספרים של לואיז היי ושכמותה על החיבור בין גוף ונפש.
ניהלתי שיחות רבות עם שני ידידי שהיו מנהלי מחלקות בבית חולים ופתאום תוך כדי שיחות הם היו נזכרים במחקרים שנעשו בעולם המראים את ההשפעה הנפש על הגוף.

מצאתי איך החסימות האנרגטיות משפיעות על המחלה

ב – 1983  גיליתי כי קיימים גורמים נוספים המשפיעים על בריאות האדם והם המרכיבים הרוחניים. התחלתי להבין שגם הצד הנפשי אינו נותן את התמונה המלאה מכיוון שקיימות השפעות של החסימות האנרגטיות באדם המפריעות לאיזון הטבעי של הגוף.
יכולתי לחוש ולראות את השדה האנרגטי סביב האדם, לחוש את הצ'אקרות (מרכזי האנרגיה בגוף) ולהעביר הילינג לאנשים בעזרת כל אלו התחלתי לפתח את שיטת הטיפול הייחודית לי ולבצע את "הניתוחים האנרגטיים" להוצאת טראומות במסגרת טיפול אנרגטי.
זהו בעצם תהליך של כניסה עם המון אהבה ללא תנאי אל תוך נשמתו של האדם ואל תוך החלק הפגוע מהטראומה. השלב הבא הוא פירוק אותה טראומה, תוך כדי שאני חווה את החוויה הטראומתית בעצמי. (לימים הבנתי שזהו בעצם תהליך טיפול שמאני אותו אני זוכרת מגלגולי הקודם).
טיפלתי באנשים ללא כסף.  כשהם היו במצוקה הייתי מוצאת עצמי מגיעה אליהם ומטפלת בהם.

למדתי הדרכה ואימון

ב1992 למדתי בין הראשונים בארץ אימון לעסקים אצל טל רונן ושמואל מרחב שהביאו את שיטת האימון לעסקים בארץ. לא הבנתי בתחילת דרכי שום דבר בעסקים, למרות שקראתי הרבה מאד על שיטות ניהול בעסקים אך באותה תקופה הייתי מורה בלבד.  בעקבות לימודים אלה פיתחתי סדנאות מעולות. אחר כך למדתי שנתיים באוניברסיטת תל אביב אימון והדרכת מורים. אימנתי והדרכתי מורים רבים מתרגילים בדמיון מודרך ועד ביצועים בשטח. יחד עם כל זאת עברתי קורסים וסדנאות שונות עם חלוצי הדור שלימדו אז בארץ. כל הלימודים האלה נתנו לי כלים לשלב אימון אישי תוך כדי הטיפולים שלי. במשך השנים אימנתי אנשים רבים בתחומים שונים.

הגעתי לייעודי כמטפלת

בשנת 1994 עזבתי את עבודתי במשרד החינוך כמורה לאמנות, חינוך מיוחד והדרכת מורים, והתחלתי לעבוד כמטפלת בצורה מקצועית. מאז ועד היום אני מטפלת בשיטה שפיתחתי, רגשית, נפשית ואנרגטית ומעלה את כוח החיים אצל מטופלי.
עברתי קורס מורים ליוגה, מאסטר רייקי וסדנאות מודעות עצמית שונות ומגוונות אצל מורים רבים. כל זה עשיתי כדי להבין בדיוק מה קורה לי ומה עובר עלי. חיפשתי תשובות שיסבירו לי את התהליכים אותם אני עוברת. עשיתי בעצם מסלול הפוך. אחרי שחוויתי חוויות רוחניות חיפשתי בספרים ובסדנאות הבהרות מה זה אומר, ומה משמעות התהליכים שאני חוויתי.

התחלתי להבין את השפעת הקארמה על האדם

בשנת 1999 עברתי תהליך מדהים וקשה שלצדי היו חמישה תלמידים שתמכו בי ועזרו לי.
אחרי 5 ימי צום על מים, מדיטציות גובהות מאד, רמות עצומות של חשמל ( כך זה נקרא בקבלה ) ואי יכולת לדבר ( תקשרתי עם תלמידי שעשו תורנות לידי בכתיבה כשהם מתעדים את כל התהליך ) נכנסתי למה שנקרא בקבלה הרקיע השביעי וחיבור מוחלט לאני העליון (מצבים של סמאדהי במונחים של היוגה).
אחרי התהליך התחלתי לראות את הצ'קארות של האנשים ולהבין את הסודות של התהליכים הקרמתיים המשפיעים על בריאות הגוף והנפש. הבנתי שהם אלו שיוצרים את החסימות העמוקות ומונעות מאנשים להתקדם ולהתפתח.

מי מגיע לטיפול

בשנת 1999 בעקבות תהליך רוחני שעברתי ברמות רוחניות גבוהות ביותר (כניסה לרקיע השביעי ביהדות/ סמדהי ביוגה), התחלתי לראות את הצ'קארות (מרכזי האנרגיה בגוף) של האנשים ולהבין את הסודות של התהליכים הקרמתיים המשפיעים על בריאות הגוף והנפש. הבנתי שהם אלו שיוצרים את החסימות העמוקות ומונעות מאנשים להתקדם ולהתפתח.9

במה טיפולי כוליות עוזרים

מניסיוני עם השנים עברו בחדר הטיפולים שלי אלפי אנשים שעברו חוויות טראומאתיות שונות והשתחררו מהם בהצלחה כמו: טראומות ממלחמות ופיגועים, חוויות טראומטיות מילדות, פרידה קשה מחבר או בן זוג, התעללות מינית, התעללות, פיזית, התעללות נפשית, חרדות ופחדים קשים, דיכאונות קלים, דפוסי התנהגות מגבילים, פרדיגמות מחשבתיות נוקשות, טראומות מגלגולים קודמים המפריעים לנו בחיי היום יום ועוד.
כמו כן, בטיפול האנרגטי אני משלבת תמיכה בטיפולים קונבנציונליים במחלות שונות על מנת לקדם את תהליך הריפוי ולהעלות את כוח החיים.
גם מטופלים אשר נמצאים בתהליך של טיפול פסיכולוגי ולא מצליחים להגיע לעומק הבעיה ולפתור אותה, פונים אלי על מנת להגיע לשורש הטראומה או החרדה. בתהליך הטיפול אני חושפת את מקור הבעיה ויחדיו מטפלים בה מן היסוד בהצלחה.

לקריאת רשמים ממטופלים לחץ כאן

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן