טיפולי כוליות

איך להתגבר על פרידה מבן זוג


מאת עדנה טופר

29765997 - divorce - sad young couple holding billboard sign with break love heart, concept for divorce

מאמר זה בא להסביר את הקשיים בפרידה מבן/בת זוג ואת אפשרויות הטיפול המסייעות להתגבר על פרידה קשה ולהמשיך הלאה בחיים.
לפתוח בחיים חדשים מלאי שמחה, למצוא זוגיות חדשה אוהבת, תומכת ולחייך לחיים. 

 

סיפורה של דורית
הפרידה הכואבת
הפן האנרגטי בפרידה מבן/בת הזוג
תהליך הניתוק אחרי הפרידה
הטיפול האנרגטי הדרוש
רשמים מפי המטופלת דורית

סיפורה של דורית

דורית בכתה ללא סוף. הדמעות זלגו ממנה כמעיין אינסופי. היא נסעה לתאילנד להתגבר על פרידה קשה מאהוב שחייתה איתו שנתיים.
גם חופי תאילנד הקסומים לא הצליחו לעצור את ים הדמעות וכאב הפרידה שהציף אותה. על אף שהייתה בחורה צעירה, חתיכה ויפה, היא לא הצליחה ליצור קשר עם אף אחד אחר. הבדידות והקושי מן הפרידה הכואבת הלכו וגברו. רצה הגורל ודורית פגשה תלמיד ותיק שלי שם בחופי תאילנד.
לאחר שהכירו מעט, סיפרה לו דורית על הפרידה הקשה מאהוב, אשר יצרה אצלה דיכאון פרידה עמוק ומאז היא לא מפסיקה לבכות, ואיננה יכולה ליהנות מתאילנד כי היא אינה מסוגלת להתגבר על משבר הפרידה. התלמיד אשר זיהה כי דורית נמצאת במשבר קשה הבין כי היא זקוקה לעזרה באופן דחוף. הוא אמר לה שכדי להתגבר על פרידה כדאי לה ליצור איתי קשר. "עדנה תעזור לך להתמודד עם הפרידה הכואבת בצורה המהירה והטובה ביותר" הוא אמר לה.

דורית חזרה לארץ במהרה והגיעה אלי במצב של דיכאון פרידה קשה. אחרי פרידה כואבת ממערכת יחסים של שנתיים בה הייתה מאוהבת קשות בבחור, היא הייתה בוכייה, שבורה, עצובה, ללא שום רצון ולעבוד ולהמשיך בחייה. כאב הפרידה מאד היקשה עליה לתפקד בחיי היום יום. הפרידה הקשה השפיעה על כל תחום ותחום בחייה ושיתקה אותה לגמרי.

הפרידה הכואבת

תהליך פרידה מבן זוג הוא תהליך מורכב. זה לא רק הפרידה הפיזית. ישנם עוד חיבורים בלתי נראים בין בני הזוג אשר ממשיכים להתקיים, ולכן הרבה אנשים אחרי פרידה מבן זוג או אחרי גירושין לא מצליחים להתנתק מבן זוגם לשעבר ולא מצליחים ליצור קשר עם בן זוג חדש, משום שהחיבורים הרגשיים והאנרגטיים הללו בין בני הזוג עדיין ממשיכים להתקיים ולעבוד.

הפן האנרגטי בפרידה בין בני זוג

כמתקשרת וכשמאנית אני רואה את הצ'אקרות ואת החיבורים האנרגטיים שקיימים בין שני בני זוג. לפעמים החיבורים מאד מורכבים כי הקשר בין שתי הנשמות קיים עוד מגלגולים קודמים, דבר המחזק את החיבור האנרגטי ביניהם.
משום כך כאב הפרידה הוא מאוד קשה ותהליך הפרידה מהאהוב הוא מורכב ומסובך. קיימת תלותיות חזקה בין בני הזוג בעקבות הקשרים האנרגטיים הללו אשר ממשיכים לעבוד כל זמן שלא נותקו.
זו הסיבה שקשה להוציא מהראש את בן הזוג לאחר הפרידה. הקשרים הללו מאפשרים סוג של טלפאתיה וחישה בין בני הזוג. זאת גם הסיבה שאנשים מתקשים לעשות זאת לבד והתהליך עלול לקחת שנים עקב המורכבות שבדבר. (הגיעה אלי פסיכולוגית שסיפרה לי שנדרשו לה 20 שנה כדי להשתחרר מהגרוש שלה, ורק עכשיו היא יכולה לחפש בן זוג חדש.)

תהליך הניתוק אחרי הפרידה

ניתוק הקשרים האנרגטיים והרגשיים בין בני הזוג הוא הכרחי כדי לאפשר להם להמשיך הלאה את החיים. אנשים רבים נאחזים באקס המיתולוגי שממשיך עוד לפעול ברמה האנרגטית והרגשית וזה לא מאפשר להם להיפתח לזוגיות מחודשת ונקייה ממשקעים ודפוסים.
אחת התופעות המעניינות שצדו את תשומת לבי היא שכשאני מתחילה בריפוי האנרגטי לנתק את החיבורים, הצד השני מרגיש זאת והוא יוצר קשר טלפוני. גם כשרבים מספרים לי שהם לא בקשר עם בן הזוג, אני אומרת להם שבן הזוג עלול להתקשר אחרי שבצענו את הניתוק ואכן זה מה שקורה.

הטיפול האנרגטי הדרוש

הטיפול שאני מבצעת הוא טיפול אנרגטי המשלב שיחות במודעות, הילינג וניתוחים אנרגטיים שכן דרוש ריפוי אנרגטי לאחר ניתוק הקשרים בין בני הזוג.
פעמים רבות נשאלתי "האם זוג שניתק קשרים אנרגטיים ורגשיים לא יכול להתחבר מחדש?". לשאלה זו אני מסבירה שתמיד אפשר להיפגש מחדש, אך הפעם הקשר יהיה נקי מאותם רבדים ודפוסים ישנים שהעיבו על הקשר הראשון. הקשר החדש יוכל להיבנות ממקום נקי וטהור, ללא משקעים רגשיים מהחיים האלו ומגלגולים קודמים. זכות הבחירה תמיד קיימת ואם הזוג בוחר להתחבר מחדש הוא חופשי לעשות זאת.
בסיום הטיפול אנשים נפרדים ממשבר הפרידה, רמת חיות עולה, הם מצליחים ליצור קשר חדש, הם מלאי שמחה וממשיכים בדרך חדשה בחייהם.

מפי דורית לאחר סיום תהליך הפרידה:

"באתי לעדנה כשהייתי שבורה והרוסה בעקבות פרידה קשה מהחבר שלי. היינו יחד מעל שנתיים ופתאום הוא עזב אותי. נסעתי לתאילנד כדי להתרחק מכל דבר שהזכיר לי אותו וכדי להירגע ולמצוא את דרכי מחדש. אך כל הזמן בכיתי ולא יכולתי להירגע ולהתגבר על הכאב וכל מה שעברתי.
שום דבר לא הצליח להרגיע אותי ולהסיח את דעתי מהנושא.
יום אחד פגשתי בחור על החוף בתאילנד, התחלנו לשוחח וכשסיפרתי לו מה אני עוברת הוא המליץ לי ללכת לראות את עדנה דבר ראשון כשאחזור לארץ, והבטיח שהיא תוכל לעזור לי.
אכן עשיתי כפי שהמליץ ואחרי סדרה של טיפולים הצלחתי להשתחרר מהבחור. הצחוק והשמחה החליפו את הבכי, ומצאתי את עצמי צועדת בדרך חדשה ומבטיחה.
"תודה רבה לך עדנה על כל מה שעשית בשבילי, על שהפגת את הכאב, טיפלת בטראומה והרמת אותי מן הקרשים חזרה על הרגליים. מי יודע איפה הייתי היום אם לא הייתי פוגשת אותך.
לבי שוב חש אהבה ושמחה ואני מאושרת ובטחה בחיים החדשים שלי."
דורית.פ.

לקביעת פגישה עם עדנה טופר התקשר 09-9589553, 050-3530339

רוצה לדעת עוד? השאירו פרטים ואחזור אליך

למעבר מדף מפרידה מבן זוג לדף הטיפולים – לחץ כאן
לקריאת רשמים מפי מטופלים – לחץ כאן

מרכז כוליות - גלריה רוחנית

אתרים נוספים מבית כוליות

עקבו אחרי ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן